Aplikacje na Androida Recenzje aplikacji i pomysły na wykorzystanie telefonu
Simple Voice Changer - zmień swoj głos!

Simple Voice Changer

Wersja: ---

Ocena:

Zobacz również:

Wszelkie istniejące aplikacje na Androida można podzielić na dwie główne kategorie: przydatne i służące rozrywce. Część z aplikacji dostępnych w Android Market może należeć do obu wymienionych wyżej typów łącząc w sobie zalety praktycznej aplikacji z rozrywkową możliwością jej wykorzystania. W przypadku aplikacji pod nazwą „Simple Voice Changer” ciężko jest wynaleźć jakiekolwiek praktyczne jej zastosowanie poza chwilą zabawy lub przyciągnięciem uwagi małego dziecka.

Prosta i szybka zmiana głosu.

Ta aplikacja ma tak naprawdę tylko jedną funkcję którą jest zmiana głosu użytkownika. Zmiana głosu niestety nie następuje w czasie rzeczywistym co dla niektórych osób może być dużym minusem opisywanego programu.

Aplikację obsługuje się bardzo prosto: po jej uruchomieniu wystarczy dotknąć wyświetlonego na ekranie telefonu mikrofonu i rozpocząć mówienie. Po procesie nagrywania naszego głosu aplikacja ukaże nam zestaw dostępnych modyfikacji naszego nagranego głosu.

W sumie sposobów na zmodyfikowanie nagrania jest wystarczająco dużo, znajdziemy tam m.in. głos robota, obcego, wiewiórki (efekt identyczny jak w kreskówce Chip'n'Dale). Możemy znacznie pogłębić swój głos albo dodać do niego efekt echa.

Można zapisać zmodyfikowane nagranie.

Po nałożeniu efektu na nagrany przez nas dźwięk uzyskujemy możliwość jego odtwarzania oraz zapisania na karcie pamięci w celu późniejszego wykorzystania. W ten sposób możemy dysponować bazą nagrań za pomocą których będziemy mogli straszyć sąsiadów czy małe, niewinne pieski.

Aplikacja przeznaczona raczej dla dzieci...

Ten program na Androida nie dysponuje rozbudowanymi funkcjami przez co używający go użytkownik może się czuć ograniczany. Według mnie aplikacja przeznaczona jest dla dzieci.

Galeria zdjęć aplikacji: